Cilvēka ķermenis kā brīnums

By | December 11, 2015

Katra cilvēka ķermenis ir brīnums. Vienā šūnā vienā minūtē notiek vairāk darbības un vērojama lielāka kustība nekā visā Rīgā diennakts laikā. Šādu šūnu skaits ķermenī ir daudzi miljardi, tādēļ būtu maldīgi iedomāties, ka tas viss var rasties ne no kā vai pakāpeniski attīstīties evolūcijas gaitā. Līdzīgi kā Boeing lidmašīna, kura nedarbosies, ja darba kārtībā nebūs kāda no detaļām vai detaļas būs saliktas nepareizi vai vispār nebūs arī cilvēka ķermenis ir tāds pats. Visam ir jābūt gatavam uzreiz pretējā gadījumā nekas nenotiks.

Uzklausot visu iepriekš minēto ir skaidrs, ka evolūcijas teorijas par cilvēka attīstību ir mazākais nepilnīgas, bet drīzāk pat maldinošas. Kāda ir bijusi cilvēka rašanās, vai mēs esam no kosmosa vai kā savādāk radušies nav zināms.

Papildus tam jāatceras, ka no neorganiskas vielas nevar rasties nekas organisks. Paņemiet akmeni nolieciet to kādā vietā un tas tur nostāvēs miljoniem gadus. Tas neatdzīvosies, nesāks staigāt runāt vai lēkāt, tam arī neradīsies bērni. Cilvēka ķermenis ir brīnums un kā pret tādu mums arī vajadzētu pret to izturēties.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *